UMUT OTO  İstanbul’un Pendik bölgesinde özel servis olarak siz değerli müşterilerine 2016’dan beri hizmet sunmaktadır.  Her geçen gün büyüyen ve gelişim gösteren ailemiz beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilmek için sürekli kendini geliştiriyor ve hizmet sunduğu alanları genişletiyor.

Modern Tesis, modern ekipmanlar ve uzman kadro… Yüksek teknolojili araçlarınızın bakım ve onarımı özel uzmanlık ve özel ekipman gerektirir. Uzman UMUT OTO ekibimiz biliyor ki basit hatalar, önemli problemlere yol açabilir. Bu nedenle, etkili çözümler için UMUT OTO’da ileri servis teknolojilerini kullanıyoruz. Deneyimli UMUT OTO ekibimiz gerekli tüm eğitimleri başarıyla tamamlamış, arızaya tek seferde en doğru teşhisi koyarak size en kısa sürede en etkili çözümü sunuyor.

İnteraktif servis hizmeti sırasında UMUT OTO danışmanları ile birlikte aracınızı inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza beraber karar verebilirsiniz. Ayrıca, bakım esnasında ortaya çıkan extra ihtiyaçlar olduğunda sizden onay alınmadan işlem yapılmaz. Dolayısıyla UMUT OTO’da sürprizlerle karşılaşmazsınız.